úvod nabízíme, hrajeme pro školky a I.stupeň pro II.stupeň pro SŠ a dospělé na náves, náměstí o souboru napsali o nás můžete nás vidět objednávka, kontakt

Byla krásná srpnová noc. Černá, nádherná, hvězd jak nasypáno... Každou chvíli hvězda padala. Jácíček a Veverka seděli pod bukem a dívali se na to. Nikdy neviděli nic krásnějšího... Byli tiše, až se Jácíček ozval:
"Proč je nebe tak daleko?"
"Vždyť je blízko, hlupáčku."

A o tom, že je - nebo může být - blízko, vypráví inscenace

HALÓ, JÁCÍČKU!

Pohádka o tom, jak zajíček s veverkou zjistili, že svět není šedivý, ošklivý a nanicovatý a jak si ho svým kamarádstvím udělali ještě krásnější - takový, jaký můžete mít i vy. Vede děti k poznání, že to, jak je život baví, záleží především na nich a na tom, zda si dokáží vytvořit hezké vztahy.

Podle oblíbené stejnojmenné knížky Daisy Mrázkové scénář, režii a scénografii vytvořil Luděk Richter, loutky Věra Čížkovská a Veronika Boušková, hrají Luděk Richter a Věra Čížkovská.

Inscenace je určena dětem od 4 do 10 let a dospělým, kterým zůstala dětská duše. Potřebný je hrací prostor šířky 4 m, hloubky 5 m a výšky 2,8 m. Maximální počet diváků: 100. Délka: 45 minut.

Foto Foto Foto Foto Foto Foto