úvod nabízíme, hrajeme pro školky a I.stupeň pro II.stupeň pro SŠ a dospělé na náves, náměstí o souboru napsali o nás můžete nás vidět objednávka, kontakt

OBJEDNÁVKA PŘEDSTAVENÍ

Hrajeme v nejrůznějších kulturních zařízeních, mateřských, základních i středních školách, v třídách, hernách, klubech, sálech a sálcích i na zahradách, návsích, náměstích, hradech, při všednodenních příležitostech i při poutích a slavnostech...

Jak na to?

Představení je možné koupit přímo školou nebo prostřednictvím vašeho kulturního střediska. Snažíme se hrát poctivé, nepodbízivé a nešizené divadlo za přijatelné ceny, jež je možné ještě snížit:

Jste-li malá škola, je výhodné spojit finance ještě s další mateřskou či základní školou ve vašem okolí. Dopravní náklady se značně sníží, dohodnete-li se s jinými pořadateli v okolí tak, že je možno v jednom či několika za sebou následujících dnech uskutečnit více představení.

Při dvou představeních v jednom dni na jednom místě můžeme poskytnout slevu 10%, při třech 15%, při čtyřech 20%. Představení je možné po předběžné dohodě doplnit besedou či dramatickými hrami na dané téma.

Kontakt

DIVADELNÍ SPOLEČNOST KEJKLÍŘ
Luděk RICHTER
Chopinova 2
120 00 Praha 2
telefon: 222 726 335, 608 260 156
e-mail: divadlo@kejklir.cz